top of page

Kolejne spotkanie w ramach twórczego spędzania wolnego czasu tym razem w KUTNIE :-)

 

W sierpniu Centrum zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat do Letniej Akademii Dzieciaka!
Zapisy w kasie CTMiT! Informacje na plakacie!
I jeszcze jedna ważna rzecz: dzieci powinny przychodzić na zajęcia w strojach " roboczych" czyli w takich, które mogą pobrudzić farbą bądź klejem, a rodzice nie będą kręcić nosem! 

Tematy warsztatów dla CTMiT – 18-21 sierpnia 2015

W trakcie warsztatów dzieci będą poznawały możliwości przerobienia rzeczy, które zalegają i są bezużyteczne w naszych domach na nowe, nadając im zupełnie inny wymiar i inne zastosowanie.
Materiały to odpady domowe i ich powtórne wykorzystanie, np.: filc, tkaniny, opakowanie jednorazowe, tektura, owat i wiele innych
 

 

     18.08.2015 godz.11.00   

Naszywanie aplikacji na T-shirty lub torby bawełniane z tkanin z motywem góralski  – projektowanie i szycie, wykorzystujemy tkaniny z motywem góralskim oraz koronki. Uczestnicy warsztatów projektują i nabywają umiejętności szycia na T-shirtach  torbach bawełnianych co im wyobraźnia podpowiada. Materiały tkaniny z motywem góralskim, koronki, koszulki i torby bawełniane.

Czas trwania ok. 1,5 godz.

 

    19.08.2015, godz. 11.00   

Decoupage – koty   poznajemy tajniki techniki zdobniczej decoupage dekorując  serwetkami koty drewniane o wysokości około 25 cm.   

Czas trwania ok. 1,5 godz. 

 

20.08.2015. godz. 11.00   

Obraz 3d   –  warsztaty podczas których uczestnicy tworzą obraz na podobraziu malarskim ( blejtram tkanina nabita na ramkę drewnianą o wymiarach 20 x 30 cm) z wykorzystaniem tkanin, guzików, piórek oraz wiele innych ciekawych materiałów.

Czas trwania 1,5 godz.

 

21.08.2014. godz. 11.00 

Wiklina papierowa -serce  - poznajemy tajniki skręcania wikliny papierowej, wykorzystujemy bibułę lub gazety oraz pasmanterię do ozdoby. Serce na drucie o wymiar około 20 cm x 20 cm.

                 Czas trwania ok. 1  godz. Pracujemy w grupie max 20 osobowej - zapisy w CTMiT.

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE :-)

 

 

 

pracownia cacane patchworki
bottom of page