top of page

Kolejne spotkanie w ramach twórczego spędzania wolnego czasu tym razem w KUTNIE :-)

 

W sierpniu Centrum zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat do Letniej Akademii Dzieciaka!
Zapisy w kasie CTMiT! Informacje na plakacie!
I jeszcze jedna ważna rzecz: dzieci powinny przychodzić na zajęcia w strojach " roboczych" czyli w takich, które mogą pobrudzić farbą bądź klejem, a rodzice nie będą kręcić nosem! 

Tematy warsztatów dla CTMiT – 13-16 sierpnia 2014

W trakcie warsztatów dzieci będą poznawały możliwości przerobienia rzeczy, które zalegają i są bezużyteczne w naszych domach na nowe, nadając im zupełnie inny wymiar i inne zastosowanie.
Materiały to odpady domowe i ich powtórne wykorzystanie, np.: filc, tkaniny, opakowanie jednorazowe, tektura, owat i wiele innych 

13.08.2014 godz.11.00 Przytulanka z filcu – projektujemy i szyjemy zabawki z materiałów tekstylnych z wykorzystaniem pasmanterii. Szycie ręczne, materiały: tkaniny, wełna, filc, guziki, inne materiały pasmanteryjne. Czas trwania ok 2. godz. 

14.08.2014, godz. 11.00 Ramka na lustro wykorzystujemy tektury, guziki, opakowania po jajkach. Wymiar lustra to 20 x 20 cm. Czas trwania ok. 2,5 godz. 

15.08.2014. godz. 11.00 Kwiat na bazie płyty CD – wykorzystujemy płyty CD, guziki, koronki, wstążki, folie samoprzylepne, patyczki do szaszłyków. Czas trwania ok. 2 godz. 

16.08.2014. godz. 11.00 Obraz na styropianie - wykorzystujemy resztki tkanin, niepotrzebne ubrania oraz styropian, wymiar obrazu 30 x 50 cm. Czas trwania ok. 3 godz.

Pracujemy w grupie max 20 osobowej - zapisy w CTMiT.

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE :-)

 

 

 

 

 

Poniżej prezentuję zdjęcia z 4 dni wspólnej pracy z Uczestnikami Letniej Akademii Dzieciaka, chciałam pokazać jak cudowna jest wyobraźnia. Dzieci, które uczestniczyły w warsztatach tworzyły kolorowe rzeczy, wszyscy byli mocno zaangażowani, atmosfera w trakcie Letniej Akademii Dzieciaka była fantastyczna.  W warsztatach brały również udział Mamy naszych Pociech , wiem,że czasami nie lada organizacji potrzeba aby móc z dzieckiem uczestniczyć w kilkugodzinnych zajęciach. 

 

Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie to miejsce cudowne, warte odwiedzania, nie zapominajmy jednak, że miejsce tworzą ludzie. Wszyscy Ci, którzy pomagali mi przy organizacji to Wspaniali Ludzie, z którymi pracowało mi się znakomicie   :-).

 

Zatem pozostaje mi na końcu podziękować Tym Wszystkim z którymi spotkałam się  w trakcie Letniej Akademii Dzieciaka :-)  

 

A także pozwolę sobie napisać do zobaczenia w przyszłe wakacje  :-) 

pracownia cacane patchworki
bottom of page