top of page

Kolejne spotkanie w ramach twórczego spędzania wolnego czasu tym razem w KUTNIE :-)

 

W sierpniu Centrum zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat do Letniej Akademii Dzieciaka!
Zapisy w kasie CTMiT! Informacje na plakacie!
I jeszcze jedna ważna rzecz: dzieci powinny przychodzić na zajęcia w strojach " roboczych" czyli w takich, które mogą pobrudzić farbą bądź klejem, a rodzice nie będą kręcić nosem! 

Tematy warsztatów dla CTMiT – 13-16 sierpnia 2014

W trakcie warsztatów dzieci będą poznawały możliwości przerobienia rzeczy, które zalegają i są bezużyteczne w naszych domach na nowe, nadając im zupełnie inny wymiar i inne zastosowanie.
Materiały to odpady domowe i ich powtórne wykorzystanie, np.: filc, tkaniny, opakowanie jednorazowe, tektura, owat i wiele innych 

13.08.2014 godz.11.00 Przytulanka z filcu – projektujemy i szyjemy zabawki z materiałów tekstylnych z wykorzystaniem pasmanterii. Szycie ręczne, materiały: tkaniny, wełna, filc, guziki, inne materiały pasmanteryjne. Czas trwania ok 2. godz. 

14.08.2014, godz. 11.00 Ramka na lustro wykorzystujemy tektury, guziki, opakowania po jajkach. Wymiar lustra to 20 x 20 cm. Czas trwania ok. 2,5 godz. 

15.08.2014. godz. 11.00 Kwiat na bazie płyty CD – wykorzystujemy płyty CD, guziki, koronki, wstążki, folie samoprzylepne, patyczki do szaszłyków. Czas trwania ok. 2 godz. 

16.08.2014. godz. 11.00 Obraz na styropianie - wykorzystujemy resztki tkanin, niepotrzebne ubrania oraz styropian, wymiar obrazu 30 x 50 cm. Czas trwania ok. 3 godz.

Pracujemy w grupie max 20 osobowej - zapisy w CTMiT.

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE :-)

 

 

 

lad14.jpg
lad14.jpg
press to zoom
lad16.jpg
lad16.jpg
press to zoom
lad15.jpg
lad15.jpg
press to zoom
lad39.jpg
lad39.jpg
press to zoom
lad38.jpg
lad38.jpg
press to zoom
lad37.jpg
lad37.jpg
press to zoom

 

 

Poniżej prezentuję zdjęcia z 4 dni wspólnej pracy z Uczestnikami Letniej Akademii Dzieciaka, chciałam pokazać jak cudowna jest wyobraźnia. Dzieci, które uczestniczyły w warsztatach tworzyły kolorowe rzeczy, wszyscy byli mocno zaangażowani, atmosfera w trakcie Letniej Akademii Dzieciaka była fantastyczna.  W warsztatach brały również udział Mamy naszych Pociech , wiem,że czasami nie lada organizacji potrzeba aby móc z dzieckiem uczestniczyć w kilkugodzinnych zajęciach. 

 

Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie to miejsce cudowne, warte odwiedzania, nie zapominajmy jednak, że miejsce tworzą ludzie. Wszyscy Ci, którzy pomagali mi przy organizacji to Wspaniali Ludzie, z którymi pracowało mi się znakomicie   :-).

 

Zatem pozostaje mi na końcu podziękować Tym Wszystkim z którymi spotkałam się  w trakcie Letniej Akademii Dzieciaka :-)  

 

A także pozwolę sobie napisać do zobaczenia w przyszłe wakacje  :-) 

pracownia cacane patchworki
bottom of page