top of page

Warsztaty dla dzieci i dorosłych
W trakcie warsztatów  Uczestnicy będą mogli zapoznać się z różnymi technikami, poznają możliwości przerobienia rzeczy, które zalegają i są bezużyteczne w naszych domach na nowe, nadając im zupełnie inny wymiar i inne zastosowanie.

Mając do dyspozycji dużą ilość skrawków materiałów i wielu innych rzeczy będą próbować tworzyć używając wyobraźni. Jest to również możliwość zrobienia prezentu na różne okazje, np.: Dzień Babci, Dzień Matki, prezent zrobiony własnoręcznie przez pociechę o wiele bardziej cieszy serce.


Czas trwania około 2 godziny. Ilość uczestników 10 osób.


 

Zimowe i Letnie Czwartki w pracowni - Zawoja
Zawoja

 Warsztaty artystyczne, które mają miejsce w pracowni co tydzień w każdy czwartek ferii zimowych oraz  wakacji, zaczynamy o  godz. 15.30, zapraszam serdecznie

Warsztaty dla Dorosłych

Warsztaty tworzenia mebli ze śmieci , warsztaty malowania tkanin, warsztaty filcowania na mokro, szycia toreb z filcu, tworzenia lampionów, to tematy warsztatów dla dorosłych. Grupy max do 10 osób, chętnych proszę o kontakt  pod numerem telefonu: 605 220 397,  

 

W ofercie pracowni również spotkania z artystami, rękodzielnikami, ukazanie wartości rękodzieła, pokazanie etapów tworzenia.  

 

  Moim zamysłem jest stworzenie w Zawoi miejsca, w którym każdy (osoba zamieszkująca Zawoję oraz Gość ) będzie mógł popracować twórczo i spróbować różnych technik artystycznych.

Grupy zorganizowane proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny, terminy warsztatów do ustalenia.

Warsztaty - propozycje

Zapraszam serdecznie do zapoznania się  ofertą warsztatów dla grup dzieci i młodzieży

pracownia cacane patchworki
bottom of page